Çalışma Saatlerimiz: 09:00 - 21:00

Bir ısırıkla başlar her şey

HİKAYEMİZ

HİKAYEMİZ

Salçalı ekmeğe atılan ilk ısırıkla başladı Türkiye’de sandviçin hikayesi. Çocuktuk. Top oynadık, yorulduk. Büyüdük, meslek sahibi olduk. Dünyayı gezdik, dolaştık. Ama annemizin elimize tutuşturduğu salçalı peynirli ekmeğin tadını hiç bir zaman unutmadık. İşte Baugette; daha çocukluktan damağımızda kalan o tazecik ekmeğin tadını, dünyanın dört bir yanından gelen sandviç kültürü, lokal malzemeler ve gastronomik hazlarla birleştirip yepyeni bir sandviç formülü yarattı. Kimisi buna ¨hımm... nefis!¨ dedi, biz ¨baguette¨ dedik.


FORMÜLÜMÜZ

Günün her saati yenilebilen, her şeyle giden, sağlıklı, misafire ikram edilebilecek kadar özenli, piknik sepetine girebilecek kadar hafif, ofiste öğün geçiştirmeyecek kadar doyurucu yepyeni bir Baguette dünyası yarattık. Her ürünümüzü önce kendimiz sevdik. İstediğimiz noktaya ulaşana kadar tekrar tekrar denedik. Sonra Baquette kendi müdavim kitlesini yarattı. Lezzet peşindeki yolculuğumuz farklı reçetelerle sürecek. Bizi takip etmeye devam edin.


NE VAR? NE YOK?

Baguette’de hazır sos yok. Elde hazırlanmış, çırpılmış, karıştırılmış tazecik soslar var. Baquette’te lezzetsiz, fabrikasyon ekmek yok. 3 çeşit tazecik, çıtır baget ekmeği var. Baquette’te sıradan peynir yok. Ege’nin butik mandıralarından tek tek seçilmiş iyi peynir var. Baquette’te plastik malzeme yok. Paket servisin tamamında geri dönüşümlü kağıt ambalaj var.